Microsoft Teams

W obecnym, bardzo dynamicznie rozwijającym się świecie, możliwość komunikowania się ze swoim zespołem z dowolnego miejsca jest niezwykle istotna. Nauczyliśmy się już dokonywania płatności online, podpisywania umów przez internet, a także prowadzenia zajęć w sposób zdalny. Dlaczego nie mielibyśmy podejmować kluczowych dla naszego biznesu decyzji z wykorzystaniem narzędzi komputerowych? Jednym z oprogramowań, który umożliwia nieustanny kontakt ze swoimi współpracownikami jest Microsoft Teams. To niezwykle przydatne i bardzo funkcjonalne narzędzie, któremu zaufało już tysiące firm na całym świecie.

Microsoft Teams umożliwia prowadzenie czatów, a także wykonywanie połączeń wideo, podczas których może być obecnych 10, 100, a nawet 10.000 osób! Nie musisz się już martwić, że jakaś informacja umknie Twojej uwadze lub że nie pojawisz się na ważnym spotkaniu. Oprogramowanie Microsoft Teams to narzędzie, które w ostatnich latach dla wielu przedsiębiorstw stało się podstawą w komunikacji między zespołami oddalonymi od siebie nawet o tysiące kilometrów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oprogramowanie umożliwia pracę w czasie rzeczywistym wykorzystując aplikacje, takie jak Word, Excel czy PowerPoint. Oprócz tego dostęp do dysku zespołowego o pojemności 10GB powoduje, że przesyłanie plików i dokumentów pomiędzy urządzeniami jeszcze nigdy nie było tak szybkie i intuicyjne.

Nie czekaj i sprawdź, jak funkcjonalne narzędzie czeka właśnie na Ciebie!

 

Mobile screen and device screen showing Teams messaging

Już dziś zacznij korzystać z bezpłatnej wersji usługi Teams.

powrót Poznaj szczegóły oferty

Pracuj zdalnie bez poczucia odległości

 

Nieograniczony czat i wyszukiwanie

Komunikuj się z zespołem i zawsze bądź na bieżąco dzięki bezpłatnemu czatowi i funkcjom wyszukiwania aplikacji.

 

Połączenia wideo

Zapewnij całemu zespołowi dostęp do tych samych informacji dzięki bezpłatnym wbudowanym połączeniom audio i wideo — grupowym i dwustronnym.

 

Zespołowy i osobisty magazyn plików

Korzystaj z 10 GB zespołowego magazynu plików i 2 GB osobistego magazynu plików na użytkownika.

 

Współpraca w czasie rzeczywistym dzięki pakietowi Office

Współpracuj z zespołem za pomocą ulubionych aplikacji pakietu Office dla Internetu, takich jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Penta dostarcza rozwiązania Microsoft

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Microsoft Silver Partner  to tytuł potwierdzający najwyższy ich poziom. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Rozwiązania Microsoft od Penta – Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy