Microsoft Teams

Centrum pracy zespołowej w usłudze Microsoft 365

Zapraszaj wszystkich, z którymi pracujesz, do czatowania, na spotkania lub do rozmów i współpracuj w jednym miejscu bez względu na to, gdzie jesteś.

Czatuj w dowolnym miejscu

Przekazuj opinie i pokazuj swoją osobowość. Wysyłaj GIF-y, nalepki i emoji w czacie grupowym lub w wiadomościach do jednego odbiorcy.

Spotkania w dowolnym miejscu

Błyskawicznie przechodź z czatu grupowego do konferencji wideo jednym dotknięciem przycisku. Zespoły, zarówno składające się z 10, jak i 10 000 członków, mogą spotykać się w jednym miejscu — niezależnie od tego, w ilu różnych miejscach się znajdują.

Dzwoń w dowolnym miejscu

Zawsze wiedz, kto dołączył do połączenia konferencyjnego. Korzystaj z nawiązywania połączeń usługi Teams, pakietu telefonicznego, pakietu telefonicznego1 lub routingu bezpośredniego, aby łatwiej nawiązywać połączenia konferencyjne.

Współpraca z dowolnego miejsca

Zawsze miej łatwy dostęp do wszystkich plików. W usłudze Teams możesz uzyskiwać dostęp do dokumentów programu Word, prezentacji programu PowerPoint i arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, udostępniać je i edytować razem z innymi w czasie rzeczywistym.

Mobile screen and device screen showing Teams messaging

Już dziś zacznij korzystać z bezpłatnej wersji usługi Teams.

powrót Poznaj szczegóły oferty

Pracuj zdalnie bez poczucia odległości

 

Nieograniczony czat i wyszukiwanie

Komunikuj się z zespołem i zawsze bądź na bieżąco dzięki bezpłatnemu czatowi i funkcjom wyszukiwania aplikacji.

 

Połączenia wideo

Zapewnij całemu zespołowi dostęp do tych samych informacji dzięki bezpłatnym wbudowanym połączeniom audio i wideo — grupowym i dwustronnym.

 

Zespołowy i osobisty magazyn plików

Korzystaj z 10 GB zespołowego magazynu plików i 2 GB osobistego magazynu plików na użytkownika.

 

Współpraca w czasie rzeczywistym dzięki pakietowi Office

Współpracuj z zespołem za pomocą ulubionych aplikacji pakietu Office dla Internetu, takich jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Penta dostarcza rozwiązania Microsoft

Aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku stawiamy na kompetencje. Microsoft Silver Partner  to tytuł potwierdzający najwyższy ich poziom. Uzyskaj pełną gwarancję jakości i terminowości wdrożenia systemu dzięki współpracy z naszymi konsultantami. Rozwiązania Microsoft od Penta – Twój najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami

Może zainteresuje Cię także:

Microsoft Microsoft 365 zapewni Ci narzędzia potrzebne do efektywnej pracy, niezależne od używanego urządzenia i miejsca pracy. Dzięki zaawansowanym usługom w chmurze Microsoft 365 umożliwi Ci tworzenie i udostępnianie zawartości w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy