Symfonia ERP

Symfonia ERP to kompleksowy system do zarządzania przedsiębiorstwem

Umożliwia pełną integrację danych z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa. A elastyczna architektura powoduje, że możemy go łatwo dopasować do potrzeb Twojej firmy. Dzięki Sage Symfonia ERP zarządzanie w Twojej firmie będzie intuicyjne, szybsze, prostsze i bardziej efektywnie.

Opanuj zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa z Symfonia ERP

Uzyskaj wgląd w czasie rzeczywistym w każdy aspekt swojej firmy oraz odkryj nowe sposoby optymalizacji procesów biznesowych dzięki rozwiązaniom ERP.

Uwolnij potencjał swojej firmy dzięki oprogramowaniu ERP

Oprogramowanie ERP zapewnia wgląd w każdy aspekt działalności firmy, od działu kadr po zarządzanie zapasami i finanse firmy. Już w kilka chwil po wdrożeniu systemu ERP będziesz w stanie zidentyfikować obszary wymagające poprawy i podejmować opłacalne decyzje. Właśnie w ten sposób umożliwisz uwolnienie pełnego potencjału i przeniesienie firmy na wyższy poziom.

Co możesz zrobić za pomocą Symfonia ERP

Po pierwsze możesz masowo rozliczać rozrachunki z wyciągów bankowych. Jak również możesz planować wiele wersji budżetu dla różnych kont, pozycji rachunku zysków i strat czy bilansu oraz analiz wykonania w module Business Intelligence. No i automatycznie obsługujesz ulgi na tzw. złe długi VAT.

Po drugie robisz inwentaryzację  za pomocą czytników/kolektorów danych, korzystasz z rozbudowanej możliwości wyszukiwania błędów w rozrachunkach – brakujące rozrachunki. A także masz dostęp do raportów: rozliczenia międzyokresowe kosztów, wiekowanie należności i zobowiązań, sprawozdania finansowe, planowanie płynności finansowej. Ponadto możesz podłączyć zewnętrzne źródła danych np. pobieranie dokumentów z systemu spedycyjnego oraz korzystasz z nowoczesnych formatek do wprowadzania dokumentów i widoki na listy kartotekowe, z opcją definiowania własnych pól*.

Po wtóre łatwo dopasujesz system do swoich potrzeb, np. możliwość zmiany i zapisywania widoków oraz dodawania własnych elementów/cech na formatce dokumentów i kontrahentów*.

A na koniec możesz również dołączać dodatkowe informacje do kartotek towarów, kontrahentów i pozycji dokumentów w celu późniejszej analizy i dekretacji księgowej i kompleksowo obsługujesz przepływ informacji, cały proces w jednym miejscu – te same cechy od zamówienia, przez dostawy po faktury.

A w zakresie sprzedaży możesz

korzystać z rozszerzenia Contact Manager które umożliwia rejestrację zdarzeń i czynności powiązanych z kontaktem u danego kontrahenta. Jak również tworzyć oferty z możliwością przekształcania ich w zamówienia obce. No i oczywiście budować wiele ofert w różnych wariantach i scenariuszach opartych również o cenniki indywidualne. A jeżeli to wciąż za mało korzystaj z uelastycznionego mechanizmu zaliczek złotówkowych i walutowych oraz z niewymuszonej kolejności wystawiania dokumentów operacyjnych (zamówienie, WZ, faktura). Wciąż za mało dla Twojej sprzedaży? To dorzucamy możliwość łączenia kilku dokumentów zamówień czy magazynowych w jedną fakturę oraz ocena szans sprzedaży – tworzenie lejka sprzedaży.

Posiadasz oddziały? Teraz skutecznie możesz je obsłużyć

Twórz pododdziały w firmie z możliwością przypisywania zróżnicowanych uprawnień użytkownikom.

Technologicznie bez zarzutu. Czyli współdzielona baza danych Microsoft SQL

Jedna, wspólna baza danych dla całego systemu Symfonia ERP to wydajniejsze i szybsze wykonywanie operacji – zestawień i raportów, nawet w przypadku analizy obszernego zakresu danych. To także automatyczne kopie bezpieczeństwa bez przerywania pracy z możliwością archiwizacji danych w chmurze. I na koniec zaawansowane mechanizmy MS SQL do zarządzania i ochrony bazy danych.

Logowanie zintegrowane – dla Twojej wygody i bezpieczeństwa

to możliwość logowania się do poszczególnych modułów przy wykorzystaniu jednego domenowego użytkownika i hasła, podlegających zasadom bezpieczeństwa obowiązującym w organizacji. To także możliwość wykorzystania predefiniowanych oraz tworzenia nowych zestawów praw użytkowników.

Aktualizacja MSI

  • możliwość zaplanowania aktualizacji systemu u użytkowników

Otwartość na integracje

  • baza danych MS SQL pozwalająca na tworzenie i integrację z innymi dedykowanymi rozwiązaniami
  • otwarte API do modułu Handel Symfonia ERP

Symfonia ERP jest zawsze odpowiednio wcześniej przygotowana do planowanych zmian prawnych we wszystkich obszarach, które mają wpływ na Twoją działalność.

 

Sprawdź również naszą ofertę programów Symfonia w naszym sklepie internetowym.

powrót Poznaj szczegóły oferty

 

Sage Symfonia ERP

Efektywność

Zwiększ skuteczność swoich działań sprzedażowych, handlowych, produkcyjnych i innych.

 

Optymalizacja

Zoptymalizuj procesy biznesowe w swojej organizacji dzięki wspólnej bazie kontrahentów oraz automatyzacji wielu procesów.

 

Cyfryzacja

Wydajna obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego, e-sprawozdań finansowych oraz innych obszarów związanych z cyfryzacją podatków.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy