Audyt informatyczny

Zaprowadź ład i porządek
we wszystkich elementach swojego systemu IT.

Audyt informatyczny ma na celu zdobycie pełnej wiedzy o systemie IT w Twojej firmie. Pozwala zinwentaryzować i skatalogować posiadany przez Ciebie sprzęt (serwery, sprzęt komputerowy, urządzenie peryferyjne itp.) i oprogramowanie, z uwzględnieniem jego legalności.

Audyt informatyczny umożliwia wskazanie zagrożeń dla systemu IT i przedstawienie propozycji podjęcia najkorzystniejszych działań w celu ich usunięcia.

 

Audyt infrastruktury, inwentaryzacja

Audyt infrastruktury swoim zakresem obejmuje podstawową inwentaryzację Twojego sprzętu, oprogramowania oraz środowiska IT. Ewidencjonować można wszystko, co przechodzi przez ręce działu IT, a jest rozdysponowane wśród użytkowników, bądź między działy. Włączając w to aplikacje, serwery, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, a nawet materiały eksploatacyjne.

Skontaktuj się

Audyt
bezpieczeństwa

Audyt bezpieczeństwa informacji to metodyczne, kompleksowe badanie, które pozwala na wykrycie i zniwelowanie potencjalnych zagrożeń w Twoim firmowym systemie informatycznym. Audyt bezpieczeństwa poprawia skuteczność zarządzania ryzykiem niewłaściwej ochrony informacji.

Skontaktuj się

Audyt legalności oprogramowania

Audyt legalności oprogramowania to element procesu zarządzania Twoimi zasobami IT. Audyt oprogramowania polega na praktycznej analizie ilości posiadanych przez Ciebie programów wykorzystywanych na urządzeniach w stosunku do posiadanych licencji. Innymi słowy audyt sprzętu i oprogramowania ma na celu ocenę bieżącego stanu legalności posiadanego przez Twoją firmę oprogramowania.

Skontaktuj się

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, zoptymalizujemy, przeszkolimy!