CRM dla firm – IT Cube

ITCube CRM
elastyczne i funkcjonalne narzędzie do zarządzania firmą

Mobilny CRM gwarantujący dostęp do informacji z każdego miejsca na świecie.

System ITCube stworzony przez firmę ITCube Software jest systemem klasy CRM (ang. Consumer Relationship Management), co oznacza, że jego głównym zadaniem jest gromadzenie, przetwarzanie oraz prezentowanie danych dotyczących klientów firmy.

ITCube CRM pozwoli Ci uzyskać całościowy obraz Twoich relacji z Klientem - od nawiązania kontaktu poprzez sprzedaż produktu lub usługi, aż po serwis. Program sprawdzi się zarówno w małych, jak i w dużych firmach, wspierając działy sprzedaży, marketingu i obsługi klienta. Oprogramowanie wykorzystuje nowoczesne technologie i posiada intuicyjny łatwy w obsłudze interfejs.

Komplet wiedzy o klientach.

Każdy z użytkowników ITCube CRM ma zagwarantowany stały dostęp do pełnej historii współpracy firmy z danym kontrahentem, w tym do wymienionej korespondencji elektronicznej, wszelkiego rodzaju dokumentów, także finansowo-księgowych.

Przechowywane w programie CRM dane prezentowane są w postaci różnorodnych analiz i statystyk, ułatwiających kierownictwu podejmowanie decyzji. Przekłada się to na optymalizację kosztów, skuteczniejszą sprzedaż i racjonalizację obsługi klienta.

Skuteczne narzędzie planowania.

ITCube CRM pozwoli Ci w prosty i skuteczny sposób zarządzać czasem pracy oraz planować i weryfikować zadania pracowników. Do dyspozycji każdego użytkownika jest rozbudowany kalendarz porządkujący i nadzorujący codzienne czynności.

ITCube to narzędzie, które wykorzystasz również do projektowania i kontrolowania procesów oraz działań marketingowych.

Struktura programu ITCube

Mail

Projekty

Serwis

Integrator

Formularze

Ekstranet

Raporty

Import API

CTI

SMS/ICal

Faks