Integracja 2021 – relacja z spotkania naszej firmy!

Integracja Penta

 

Dziś artykuł inny niż pozostałe- „Akcja Integracja”:)

Epidemia koronawirusa Covid-19 bardzo wpłynęła na nasze życie, tak  zawodowe jak i prywatne. Po wielu miesiącach pracy zdalnej, a co za tym idzie kontaktów z kolegami i koleżankami głownie online, w końcu udało nam się spotkać osobiście.

W pierwszy weekend października udaliśmy się na Kaszuby do ośrodka „Półwysep Lipa”zlokalizowanego nad jeziorem Wdzydze gdzie wspólnie spędziliśmy czas na różnych aktywnościach.

Z uwagi na to, że obecnie nasze usługi realizujemy i z klientami kontaktujemy się głównie w formie zdalnej, możliwość wyjazdu integracyjnego spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony wszystkich członków zespołu, którzy chętnie dostosowali swoje prywatne plany do tego wydarzenia. Po raz pierwszy od bardzo dawna udało nam się spotkać w pełnym składzie, co jest tym bardziej ważne, że w tym roku do ekipy Penty dołączyły 3 osoby.

Nasze spotkanie integracyjnę rozpoczęliśmy od części aktywnej. W ramach zajęć motywacyjno – scalających, podzieleni na dwie  drużyny: Włochy i Brazylia zmagaliśmy się w trakcie kilku konkurencji tak o charakterze sprawnościowym jak też logicznym, ale niezmiennie wymagających pełnego zaangażowania  wszystkich. Tego rodzaju atrakcje poprawiają atmosferę, wewnątrz zespołu a w rezultacie czynią pracę przyjemniejszą, co przekłada się na lepsze wyniki całej firmy.

Drugą częścią  spotkania  integracyjnego była uroczysta kolacja przy muzyce. na suto zastawionym stole, pośród  regionalnych przysmaków nie zabrakło  wędzonych na miejscu ryb. Całość dopełnił kącik  kaszubski z wędlinami, przetworami i ciastami.

W trakcie kolacji Prezes Penta podsumował dotychczasowe działania i osiągnięcia firmy a także nakreślił kierunki rozwoju na najbliższe miesiące i lata. Warto zaznaczyć, że Penta jest obecna na rynku już od blisko 27 lat, a w naszych szeregach znajduje się grono osób, które tworzą organizację od samego początku!

Po części oficjalnej przyszedł też moment na integrację już mniej formalną, tańce, chulańce i takie tam inne ale o tym to sza:)

Poniżej kilka zdjęć i filmików z „Pentagracji”:)

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami w naszych Aktualnościach i na naszym Blogu,

Zachęcamy też do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy