Komunikat Prezesa w sprawie drugiego etapu pandemii w Polsce

Prezes Radosław NowakPrezes Penta, Radosław Nowak, na czas drugiej fali pandemii w Polsce podjął decyzję o zaostrzeniu środków ostrożności w działaniu firmy. Jednocześnie zapewnia, że nie wpłynie to na dalszą współpracę z klientami i dostawcami.

Oto treść komunikatu:

„Drodzy Państwo,

w związku z drugą falą pandemii w Polsce mam dla Państwa krótki komunikat.

Bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników jest dla nas najważniejsze. W tej sytuacji podjąłem decyzję o wprowadzeniu w naszej firmie modelu pracy home office, a co najważniejsze realizacja naszych zadań dla Państwa będzie odbywała się w pierwszej kolejności w trybie zdalnym.

W przypadku działań niemożliwych do wykonania zdalnie, w dalszym ciągu będziemy do Państwa dyspozycji z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, wyposażając pracowników we wszelkie środki ochronne.

Pandemia pokazała nam także, że nie musimy się obawiać spadku jakości naszych usług ani spadku wydajności naszej pracy. Wręcz przeciwnie – pierwszy etap pandemii, dzięki wdrożeniu trybu pracy zdalnej, pozwolił nam na wygospodarowanie dodatkowego czasu. Nasi konsultanci zyskali przestrzeń do tego, by doglądać Państwa spraw, co wpłynęło pozytywnie na relacje firmy i ogólny jej wizerunek.

Cieszymy się, że jesteśmy wciąż w pełni dostępni dla Państwa, a jakość naszych działań wzrasta. Mamy nadzieję, że sytuacja w kraju i na świecie nie wpłynie w negatywny sposób na budowanie dalszych relacji biznesowych zarówno dla nas, jak i dla Państwa.

Naszą misją jest być zawsze blisko i do Państwa dyspozycji, dlatego będziemy na bieżąco znajdować najlepsze rozwiązania na to, by nasze relacje nie ucierpiały.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie zostańmy w domu. W przypadku wątpliwości lub jakichkolwiek pytań odnośnie tej sytuacji zapraszam do kontaktu z działem serwisu i wdrożeń, jak i również do kontaktu ze mną.”

Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu Penta Sp z o.o.

Radosław Nowak

 

Daj sobie i nam jeszcze chwilę i przeczytaj inne artykuły na naszym Blogu i w naszych Aktualnościach.

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy