Komunikat Prezesa w sprawie drugiego etapu pandemii w Polsce

Prezes Penta, pan Radosław Nowak, w czasie drugiego etapu pandemii w Polsce podjął decyzję o zaostrzeniu środków ostrożności w działaniu firmy. Jednocześnie zapewnia, że nie wpłynie to na dalszą współpracę z naszymi klientami. Oto treść komunikatu: 

„Drodzy Państwo,

w związku z drugim etapem pandemii w Polsce mam dla Państwa krótki komunikat.

Bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników jest dla nas najważniejsze. W tej sytuacji podjąłem decyzję o wprowadzeniu w naszej firmie systemu pracy home office, a co najważniejsze realizacja naszych zadań dla Państwa będzie odbywała się w pierwszej kolejności w trybie zdalnym.

W przypadku działań niemożliwych do wykonania zdalnie, w dalszym ciągu będziemy do Państwa dyspozycji z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, wyposażając pracowników we wszelkie środki ochronne.

Pandemia pokazała nam także, że nie musimy się obawiać spadku jakości naszych usług ani spadku wydajności naszej pracy. Wręcz przeciwnie – pierwszy etap pandemii, dzięki wdrożeniu trybu pracy zdalnej, pozwolił nam na wygospodarowanie dodatkowego czasu. Nasi konsultanci zyskali przestrzeń do tego, by doglądać Państwa spraw, co wpłynęło pozytywnie na relacje firmy i ogólny jej wizerunek.

Cieszymy się, że jesteśmy wciąż w pełni dostępni dla Państwa, a jakość naszych działań tylko się poprawia. Mamy nadzieję, że sytuacja w kraju i na świecie nie wpłynie w negatywny sposób na budowanie dalszych relacji biznesowych zarówno dla nas, jak i dla Państwa.

Naszą misją jest być zawsze blisko i do Państwa dyspozycji, dlatego będziemy na bieżąco znajdować najlepsze rozwiązania na to, by nasze relacje nie ucierpiały.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie zostańmy w domu. W przypadku wątpliwości lub jakichkolwiek pytań odnośnie tej sytuacji zapraszam do kontaktu z działem serwisu i wdrożeń, jak i również do kontaktu ze mną.”

Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu Penta Sp z o.o.

Radosław Nowak

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy