Nasza flota pilotowała „Kaszebe Runda 2020”

Penta po raz kolejny wspiera wydarzenia sportowe

Mamy to szczęście, że załoga naszej firmy poza pracą chętnie wspiera ciekawe inicjatywy i aktywny tryb życia. Ci z Was, którzy śledzą nasze poczynania, na pewno pamiętają chociażby „PentaCup” w Good Luck Club Squash  w Gdyni, gdzie byliśmy patronem jednego z pięciu ogólnopolskich turniejów kat. A organizowanych przez PZSquash. Za nami także ubiegłoroczna „Pomorska Sztafeta Firm”…

…tym razem mieliśmy niezwykłą okazję wesprzeć „Kaszebe Runda”, czyli lokalny szosowy maraton rowerowy organizowany na Kaszubach, w którym może wziąć udział każdy, kto lubuje się w kolarstwie i pięknym kaszubskim regionie. Wszystkie trzy malownicze trasy tego maratonu rozpoczynają  się w Kościerzynie i biegną przez Park Narodowy Bory Tucholskie oraz Zaborski Park Krajobrazowy. Ważną częścią Kaszebe Runda jest także kuchnia kaszubska. W trakcie maratonu odbywają się liczne degustacje, podczas których promuje się smaki regionu. Jest to wspaniała inicjatywa promująca zdrowy tryb życia i zachęcająca do kontaktu z naturą, gdzie każdy może pobić swój mały rekord, a trasy rowerowe dodatkowo zapewniają cudowne widoki kaszubskiego krajobrazu. W dodatku nie ma tu żadnych przegranych! Na mecie wszyscy uczestnicy zwyciężają i otrzymują medal.

My także czujemy się małymi zwycięzcami, bo to właśnie nasza firma miała tę przyjemność wypożyczyć organizatorom samochody do poprowadzenia wyścigu. Cieszymy się niezmiernie, że możemy wspierać takie inicjatywy i nie możemy się już doczekać kolejnych wyzwań sportowych, do udziału w których Was także gorąco zachęcamy!

 

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy