Praca zdalna

Praca zdalna w Twojej firmie – szybko i bezpiecznie

Nasi specjaliści przygotują Twoje środowisko IT do pracy zdalnej

Przeprowadzimy analizę potrzeb organizacji w zakresie pracy zdalnej. Następnie dostarczymy najlepsze rozwiązania chmurowe – takie jak Microsoft 365 Business czy Microsoft Teams. Ponadto dostarczymy elementy infrastruktury sieciowej – serwery DELL, systemy serwerowe Microsoft oraz pozostałe niezbędne elementy IT. No i na koniec przeniesiemy Twoich pracowników do chmury i przeszkolimy z zakresu dostarczonych nowych technologii.

Zrobimy to szybko i profesjonalnie

Ponieważ mamy ponad 25 lat doświadczenia w IT oraz łączy nas kilkanaście lat współpracy z dostawcami rozwiązań chmurowych. Właśnie dlatego gwarantujemy kolejne najważniejsze dla Ciebie kwestie – terminowość i bezpieczeństwo rozwiązań pracy zdalnej.

Microsoft - Usługi Terminalowe

Dostarczymy, wdrożymy i przygotujemy Twoją firmę do bezpiecznej pracy chmurowej. Ale także zapewnimy wsparcie w okresie powdrożeniowym.

Poznaj szczegóły oferty

Microsoft 365 oraz Microsoft Teams

Chmura wydajności, w której połączono najlepsze w swojej klasie aplikacje pakietu Office, inteligentne usługi w chmurze i zaawansowane zabezpieczenia

Poznaj szczegóły oferty

Rozwiązania Symfonia OD, BRO i MF

Jeszcze więcej chmury w chmurze. Bo Symfonia Obieg Dokumentów, Symfonia Biuro Rachunkowe Online oraz Symfonia Między Firmami to systemy które wzbogacą Twoją produktywność w chmurze

Poznaj szczegóły oferty

Praca zdalna – konfiguracja środowiska IT

Konfiguracja pracy zdalnej w firmie to klucz do awansu technologicznego. Dlatego nasze usługi uzupełniamy o technologię lidera rynku chmurowego – Microsoft (Microsoft Teams, Microsoft 365 Business, Microsoft Windows Server, Microsoft Terminal Serwer, itp.). Ponadto ofertę poszerzamy o technologię strategicznego partnera biznesowego w zakresie systemów zarządzania – Symfonia (SymfoniaObieg Dokumentów, Symfonia Biuro Rachunkowe Online, Symfonia 50cloud, Symfonia ERP, itp.)

Bezpieczeństwo

Nasze doświadczenie to Twój spokój i pewność dostarczenia najwyższej jakości usług. Jego wynikiem jest unikalna metodologia wdrożeń oparta o autorską dokumentację wdrożeniową a to gwarancja wykonania usługi w harmonogramie i budżecie. Przede wszystkim jednak w konfiguracji pracy zdalnej należy pamiętać o bezpieczeństwie. Dlatego nie zapominamy o szyfrowanych połączeniach zewnętrznych (VPN), właściwej konfiguracji dostępu do zasobów i stałego monitoringu zagrożeń. A to tylko niektóre elementy stosowane dla optymalizacji pracy w chmurze Twojego biznesu.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy