Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm - Sage Symfonia ERP, Microsoft, ITCube CRM, Acronis

Dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie dla firm – dla sukcesu Twojej organizacji

Kluczowe aspekty naszej działalności to dostawa i wdrażanie najlepszego oprogramowania dla firm. Dlatego postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania takie jak Symfonia ERP, ITCube CRM czy Acronis. Ponadto budujemy i zarządzamy wydajnymi środowiskami sieciowymi opartymi o rozwiązania Microsoft. Już ponad 20 lat produkujemy i dostarczamy oprogramowanie dla firm pozwoliło nam na optymalizację naszej oferty. Ale pozwoliło również na wybór najlepszych rozwiązań, które obecnie możemy zaproponować Twojej firmie. Sprawdź ofertę oprogramowania dla firm w naszym sklepie internetowym.

Programy Symfonia

Jako Złoty Partner Symfonia dostarczamy i wdrażamy systemy z rodziny Symfonia, w tym kluczowy ze względu na wartość biznesową system Symfonia ERP. Dostawę rozwiązań Symfonia wzbogacamy o moduły rozszerzające funkcjonalności tych systemów. W swojej bazie posiadamy kilkaset gotowych raportów i programów. A w zespole - programistów gotowych do tworzenia rozwiązań dopasowanych do Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie dla budownictwa

Dostarczamy dla Ciebie najlepsze narzędzia do kosztorysowania robót budowlanych: Norma, Zuzia (BIMestiMate), Winbud, Rodos i wiele innych. Dzięki temu staliśmy się znakomitym wsparciem dla firm branży budowlanej a nasza znajomość specyfiki tego środowiska została udokumentowana setkami wdrożeń. Dlatego właśnie staliśmy się czołowym dostawcą oprogramowania dla firm budowlanych i pionierami rynku programów do kosztorysowania.

Dowiedz się więcej

CRM dla firm - ITCube

Ofertę systemów zarządzania uzupełniamy systemem ITCube CRM – najczęściej wybieranym polskim systemem CRM. To znakomite narzędzie do profesjonalnej obsługi klienta - ponad 10.000 użytkowników systemu potwierdza jakość tego rozwiązania. Obsługa przez przeglądarkę oraz dostosowanie systemu do urządzeń mobilnych to tylko niektóre z zalet tego systemu.

Dowiedz się więcej

Dodatki Symfonia

Systemy ERP to programy, które usprawnią procesy biznesowe i przepływ informacji w Twojej firmie. Jednak pokrycie wszystkich procesów biznesowych zachodzących w organizacji gotowymi elementami systemu ERP nie jest możliwe. Dlatego właśnie nasza firma dostarcza autorskie rozwiązania programistyczne dopasowane do Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Microsoft

Jako Partner firmy Microsoft, jesteśmy gotowi do dostawy oraz wdrażania znanych i cenionych na całym świecie rozwiązań w zakresie infrastruktury IT. Dlatego budujemy środowiska sieciowe w oparciu o systemy z rodziny Microsoft Windows Server. Dostarczamy Chmurę Microsoft w tym pakiety Microsoft 365 i Office 365 a także Microsoft Azure. Jak również wspieramy budowanie projektów dla Twojej organizacji za pomocą systemów Microsoft Project.

Dowiedz się więcej

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy