Oprogramowanie

Kluczowe aspekty naszej działalności to dostawa i wdrażanie systemów ERP oraz CRM, a także budowa i zarządzanie wydajnymi środowiskami sieciowymi opartymi o rozwiązania Microsoft. Ponad 20 lat doświadczeń w produkcji i dostawie oprogramowania pozwoliło nam na optymalizację naszej oferty i wybór najlepszych rozwiązań, które obecnie możemy zaproponować Twojej firmie.

Technologia SAGE

Jako Złoty Partner Sage, dostarczamy i wdrażamy systemy z rodziny Symfonia, w tym kluczowy ze względu na wartość biznesową system Symfonia ERP. Dostawę rozwiązań Symfonia wzbogacamy o moduły rozszerzające funkcjonalności tych systemów. W swojej bazie posiadamy kilkaset gotowych raportów i programów, a w zespole - programistów gotowych do tworzenia rozwiązań dopasowanych do Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Athenasoft

Jesteśmy Partnerem firmy Athenasoft i twórcami systemów kosztorysowania, dzięki czemu staliśmy się znakomitym wsparciem dla firm branży budowlanej. Nasza znajomość specyfiki tego środowiska została udokumentowana setkami wdrożeń. Swoją ofertę wzbogaciliśmy o najbardziej popularne w Polsce narzędzia do kosztorysowania robót budowlanych – oprogramowanie Norma, a także o pozostałe, wspomagające kosztorysowanie, aplikacje z oferty Athenasoft.

Dowiedz się więcej

CRM dla firm - ITCube

Ofertę systemów zarządzania uzupełniamy systemem ITCube CRM – najczęściej wybieranym polskim systemem CRM. To znakomite narzędzie do profesjonalnej obsługi klienta - ponad 10.000 użytkowników systemu potwierdza jakość tego rozwiązania. Obsługa przez przeglądarkę oraz dostosowanie systemu do urządzeń mobilnych to tylko niektóre z zalet tego systemu.

Dowiedz się więcej

Dodatki Symfonia

Systemy ERP I CRM to dwa rodzaje oprogramowania, które usprawnią procesy biznesowe i przepływ informacji w Twojej firmie. Zarówno ERP, jak i CRM służą do zarządzania i optymalizacji procesów zachodzących w organizacji.  Systemy zarządzania ERP skupiają się na zdarzeniach w całym przedsiębiorstwie, natomiast systemy CRM koncentrują się wyłącznie na relacjach z klientami.

Dowiedz się więcej

Microsoft

Jako Partner firmy Microsoft, jesteśmy gotowi do dostawy oraz wdrażania znanych i cenionych na całym świecie rozwiązań w zakresie infrastruktury IT. Budujemy środowiska sieciowe w oparciu o systemy z rodziny Microsoft Windows Server. Dostarczamy Chmurę Microsoft, MS Office 365, Microsoft Azure, a także wspieramy budowanie projektów dla Twojej organizacji za pomocą systemów Microsoft Project.

Dowiedz się więcej

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy