Teams Promocja 6 miesięcy za darmo” ciągle trwa!

osoby pracujące na ms Teams

Ms Teams za darmo !!!

W odpowiedzi na zagrożenie pandemiczne wszystkim firmom, organizacjom i placówkom edukacyjnym Microsoft oferuje do końca 2020 roku darmową możliwość korzystania z aplikacji Teams. Dzięki takiemu podejściu producentów oprogramowania wspólnie możemy poradzić sobie z globalnymi skutkami trwającej epidemii wirusa SARS CoV2 i rozpocząć pracę zdalnie z każdego miejsca na świecie!

Zgodnie z ofertą promocyjną aż przez pół roku Microsoft Teams dostępny jest dla wszystkich zupełnie za darmo, nie jako zubożona wersja próbna, lecz wersja o pełnej funkcjonalności w ramach której użytkownicy mogą nagrywać spotkania i dysponować aż 1TB miejsca.

Ponadto użytkownicy uzyskują wsparcie techniczne, w momencie rozpoczęcia pracy z Teamsem obejmujące zapoznanie ich z dostępnymi funkcjami programu i jego możliwościami.

Rejestracja w darmowej wersji nie obliguje do późniejszego przedłużenia kontraktu – a więc po upływie czasu promocji użytkownik może bez zobowiązań zakończyć korzystanie z aplikacji.

Skontaktuj się z nami, a my jako autoryzowany partner Microsoft przedstawimy Ci szczegóły tej specjalnej oferty i pomożemy rozpocząć pracę zdalną z Ms Teams.

Poznaj szczegóły oferty promocyjnej=>

 

Daj sobie i nam jeszcze chwilę i przeczytaj inne artykuły na naszym Blogu i w naszych Aktualnościach.

Sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy