Specjalna Promocja Microsoft „Teams na 6 miesięcy za darmo” ciągle trwa!

W odpowiedzi na zagrożenie pandemiczne wszystkim firmom, organizacjom i placówkom edukacyjnym Microsoft oferuje do końca 2020 roku darmową możliwość korzystania z aplikacji Teams.

Dzięki temu wspólnie możemy poradzić sobie z globalnymi skutkami trwającej epidemii wirusa SARS CoV2 i rozpocząć pracę zdalnie z każdego miejsca na świecie!

Oznacza to, że aż przez pół roku Microsoft Teams dostępny będzie dla wszystkich zupełnie za darmo, nie jako zubożona wersja próbna, lecz wersja o pełnej funkcjonalności w ramach której użytkownicy mogą nagrywać spotkania i dysponować aż 1TB miejsca.

Ponadto użytkownicy uzyskują wsparcie techniczne, w momencie rozpoczęcia pracy z Teamsem obejmujące zapoznanie ich z dostępnymi funkcjami programu i jego możliwościami.

Rejestracja w darmowej wersji Microsoft Teams nie obliguje do późniejszego przedłużenia kontraktu – a więc po upływie czasu promocji użytkownik może bez zobowiązań zakończyć korzystanie z aplikacji.

Skontaktuj się z nami, a my jako autoryzowany partner przedstawimy Ci szczegóły tej specjalnej oferty i pomożemy rozpocząć pracę zdalną z Microsoft Teams.

 

Zaproś nas na spotkanie

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy