Podpis elektroniczny – Wyższy poziom pracy zdalnej

Podpis elektroniczny

Co to jest podpis elektroniczny?

Większość z Was miała już zapewne do czynienia z tzw. profilem zaufanym, który pozwala potwierdzić tożsamość w elektronicznej administracji oraz podpisać dokument. Służy on jednak tylko do kontaktów z administracją publiczną. Podpis elektroniczny CERTUM to certyfikat kwalifikowany, który nasza firma oferuje Wam w myśl ułatwienia pracy zdalnej i weryfikowania wszystkich dokumentów przez internet. Ten certyfikat działa w dokumentach pdf w oprogramowaniu Adobe, dając odbiorcy na całym świecie pewność, że ma do czynienia z wiarygodnym dokumentem.

Jest to jednocześnie wygodna forma podpisywania wszystkich dokumentów niezależnie od miejsca.

Oszczędność czasu i pieniędzy  

Oferowany przez nas podpis elektroniczny to nie lada ułatwienie, które w dodatku pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ nie musisz już drukować, wypełniać i podpisywać ręcznie wszystkich dokumentów. Możesz także zapomnieć o kosztach wysyłek. Dokumenty przekazujesz praktycznie od razu i automatycznie też otrzymujesz potwierdzenie ich odbioru. Dla działań jakiejkolwiek firmy, gdzie w obiegu jest dużo dokumentów, podpis elektroniczny może być niezmiernie ważnym czynnikiem usprawnienia pracy.

Krok milowy  temacie pracy zdalnej

W ogólnoświatowej sytuacji pandemicznej, z jaką się zetknęliśmy, przejście na tryb pracy zdalnej okazało się być nieuniknione. Odkryło to dla wielu firm wiele nowych możliwości zaoszczędzenia czasu i podniesienia wydajności pracy. Nasza firma również przeszła stopniowo w tryb pracy zdalnej. Wielu naszych klientów przekonało się również dzięki nam, że wiele oferowanych przez nas narzędzi może pozwolić na utrzymanie stabilności firmy z każdego miejsca, bez wychodzenia z domu. Podpis elektroniczny to kolejne oferowane przez nas rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością załatwisz sprawy w urzędach. Ma on bowiem taką samą moc prawną jak dokument podpisany własnoręcznie. Jest to pewny sposób na usprawnienie działań dla Twojego biznesu.

Podpis kwalifikowany to codzienność biznesowa

W dobie internetu podpis elektroniczny pozwala finalizować ważne przedsięwzięcia bez wychodzenia z domu. Stały kontakt w sieci pozwala na budowanie trwałych relacji z klientami, którzy pracują często z innej części kraju lub świata. Korespondencja z takimi kontrahentami zajmowałaby sporo czasu. Nic więc dziwnego, że podpis elektroniczny staje się pomału codziennością w świecie biznesu.

Gdzie można użyć podpisu kwalifikowanego ?

Oferowany przez nas podpis kwalifikowany działa zarówno w relacjach z administracją – B2A (podobnie do profilu zaufanego), jak i w relacjach z firmami – B2B i klientami – B2C. To również duże ułatwienie dla działania służby zdrowia i komunikacji innych służb drogą elektroniczną.

Dzięki stale rozwijającym się technologiom możemy szybciej załatwiać sprawy bez wychodzenia z domu. Warto być na bieżąco i już dziś skorzystać z oferty podpisu kwalifikowanego. Oszczędź swój czas i usprawnij funkcjonowanie swojej firmy.

Daj sobie i nam jeszcze chwilę i zapoznaj się z innymi artykułami na naszymm Blogu i w naszych Aktualnościach.

Już dziś możesz nabyć swój podpis elektroniczny w naszym sklepie internetowym.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy