Rozwijamy się dla Was – start nowych oddziałów Penty

Mapa z nowymi oddziałami PentaOd 1995 roku dostarczamy nowoczesne i niezawodne rozwiązania informatyczne, dbając o stały rozwój zarówno małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Skupiając się na potrzebach naszych Klientów oraz stale monitorując zmiany zachodzące na rynku, dostosowujemy się do oczekiwań najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Rok 2021 okazał się momentem przełomowym w funkcjonowaniu naszej organizacji. W marcu mieliśmy przyjemność poinformować o uruchomieniu Service Desk, który nie tylko zainicjował nową  jakość obsługi Klientów, ale także był zapowiedzią zbliżających się innowacji. Optymalizacja pracy całego Działu Serwisu i Wdrożeń umożliwia nam jeszcze sprawniej i efektywniej dbać o potrzeby naszych Klientów.

Nasi specjaliści jeszcze bliżej Ciebie

Po ponad 25 latach działalności na rynku usług informatycznych, przyszedł czas na kolejne zmiany. Do tej pory skutecznie wspieraliśmy małe i średnie przedsiębiorstwa przede wszystkim w obszarze Trójmiasta oraz województwa pomorskiego. Konsekwentnie realizujemy założone cele, aby zwiększyć dostępność oferowanych przez nas usług. W związku z tym, mamy przyjemność poinformować o uruchomieniu oddziałów naszej firmy:

W zgodzie z hasłem „IT & Ty”, chcemy być do Waszej dyspozycji, zawsze, gdy będziecie potrzebować pomocy, wsparcia i doświadczenia naszych specjalistów. Sukcesywnie dążymy do zwiększenia ich dostępności tak zdalnie jak i w naszych placówkach, a w rezultacie możemy wspierać naszych klientów jeszcze efektywniej.

Co dalej?

Zgodnie z wcześniej przekazaną informacją, niebawem uruchomimy dedykowany System Ticketowy, którego kluczowym założeniem jest skrócenie obsługi napływających ze strony klientów zleceń. Już jesienią, otrzymasz dostęp do profesjonalnego narzędzia, które zarówno zautomatyzuje proces obsługi zgłoszeń, jak również w jeszcze większym stopniu usprawni nasze działania.

Wprowadzone rozwiązania, a także prowadzone działania rekrutacyjne, które owocują zwiększeniem zespołu dostępnych dla Was specjalistów, pozwalają nam na podejmowanie kolejnych znaczących decyzji. Określając nasze cele przez pryzmat Waszych potrzeb i oczekiwań, stawiamy na dynamiczny rozwój naszej firmy. Aktualnie oferujemy nasze wsparcie zdalnie oraz stacjonarnie już w czterech miastach w Polsce, a niebawem w kolejnych lokalizacjach.

 

Chcesz być na bieżąco z nowinkami i trendami IT oraz rozwiązaniami polecanymi przez naszych specjalistów a także zmianami zachodzącymi w naszej organizacji? Śledź nasz blog i nasze Aktualności.

Doradzimy, wdrożymy, przeszkolimy